epinkolik.com
{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Yardım Konuları

Sitemizin ana sayfasında sağ köşede yazan "Kayıt Ol" butonuna tıkladıktan sonra, sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir... Son işlem olarak 60 saniye içinde mailinize gelecek onay linkine tıklayarak işlemi bitirebilirsiniz.
Sitemizin ana sayfasının sağ köşesinde yer alan "Şifremi unuttum?" butonuna tıklayarak rahatlıkla şifrenizi değiştirebilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi ise sitemize giriş yaptıktan sonra sağ köşede yer alan "SAYFAM" butonuna tıkladıktan sonra sol köşede yer alan "ÜYELİK BİLGİLERİM" butonumuza tıklayarak üyelik bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz...
Sitemizde PayTR ve Gpay altyapıları ile ödeme yapabilirsiniz ve 3D Secure ile 7/24 güvendesiniz... Ayrıca 128Bit SSL sertifikasıda bulunmaktadır.
Sitemizde üye olmadan kolaylıkla alışveriş yapabilir, oyun satın alabilirsiniz. Almak istediğiniz ürüne gelip almak istediğiniz adedi girip sepete ekleyiniz. Daha sonra sepetinize gidip "Üye olmadan devam et" butonuna tıklayıp karşınıza gelecek ekrana bilgilerinizi girerek ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra girdiğiniz e-posta adresinize gerekli bilgiler iletilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.
© Copyright 2020. epinkolik.com. Her hakkı saklıdır.